BEN KİMİM?

Ben kimim ve neler yapıyorum?

Eray Hacıosmanoğlu

Araştırmacı Yazar | Yönetmen | Psikosanat Kurucu

Mindfulness Eğitmeni | Aile Dizimi Uygulayıcısı

 

YAZDIĞI KİTAPLAR

Geçmişin Travmalarından Kurtulmak

Hastalıkların Duygusal Sebepleri

 

Eğitimler

Beykent Ünv. Grafik Tasarım

Atatürk Ünv. Sosyoloji

Mindfulness Akademi Eğitmenlik Eğitimi

Aile Dizimi Uygulayıcısı Eğitimi / Swagito R. Liebermeister

Başkent Ünv. Akademi Evlilik ve Çift Danışmanlığı

Başkent Ünv. Aknet Akademi Yaşam Koçu eğitimi

Açıklama

İlk üniversitesi Beykent Ünv. Grafik Tasarımıdır. Türkiye’nin en önemli reklam ajanslarında Sanat Yönetmenliği yaparak marka oluşturma, iletişim dili ve tasarım ve uygulama süreçlerinde ustalaştı. Bir Medya kuruluşunda Genel Kültür Dergisi başta olmak üzere bir çok kurumun başında 6 yıl sanat yönetmenliği yaparak, Yayınevi, Genel Kültür Radyosu gibi tüm kültürel alanlarda çalışmalar, içerikler, dergiler ve kitaplar hazırladı. Kültürel birikiminin en önemli adımını bu çalışma yılları oluşturdu. Aynı zamanda uzun yıllar kendi ajansında Yönetmenlik yaparak klipler, reklam ve tanıtım filmleri çekti. Eray, Psikosanat markası adında T.C. Özel Psikosanat Aile ve Psikolojik Danışma Merkezinin kurucusu ve yöneticisidir. Hastalıkların Duygusal Sebepleri ve Geçmişin Travmalarından Kurtulmak adında iki kitabın da yazarıdır.

Mindfulness Akademi’den Eğitmenlik eğitimi almıştır. Başkent Ünv. Aknet Akademi’den Evlilik ve Çift Danışmanlığı eğitimiyle birlikte Yaşam Koçu eğitimi almıştır.

Eray kendi merkezinde danışan kabul etmek için Atatürk Ünv. Sosyoloji Lisans eğitimine devam ediyor. Eray aynı zamanda dünyaca ünlü Svagito Liebermeister adında Alman terapistten Aile Dizimi eğitimi almaktadır. Svagito, Terapi ile meditasyonu birleştirmiş, Aile Diziminin mucidi Bert Hellinger’in ritüelinden feyz alarak geliştirdiği yöntemlerin bugün en başarılı uygulayıcısı olarak anılmaktadır.

 

Eray şuanda psikoloji alanıyla ilgili yeni kitaplar yazıyor, uzmanlarıyla araştırmalar yapıyor, seminerler, atölyeler ve eğitimler düzenleyerek çalışmalarına devam ediyor.